Follow us on social

Mağaza Otomasyonu

TARİH 2018-01-24

 

Mağaza Otomasyon Sistemiyle,

 

Alışverişlerde birden fazla taksit planı oluşturarak müşterilerinize farklı seçenekler sunabilirsiniz.
 

Alışveriş yapılan tarih aralığına göre taksitin başlayacağı günü otomatik olarak programın belirlemesini  sağlayabilirsiniz.
 

Kredili satış anında müşterilerinize vade farkı uygulayıp uygulamayacağınıza ve nasıl bir vade farkı yöntemi  kullanacağanıza  parametrelerle karar verebilirsiniz.
 

Gecikmiş ödemelerde vade farkı uygulanmadan tahsilat alınmasını kasiyerler bazında önleyerek gecikmiş  ödemelerinizin kontrolünü daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.
 

Kredili satış anında müşterinizden aldığınız peşinat tutarının değiştirilip değiştirilmemesine karar  verebilirsiniz. Alınması gereken en küçük peşinat yüzdesini girebilirsiniz.
 

Programda geliştirilen pratik uygulamalar sayesinde mağazada satış anında adres değiştirebilme,  müşterilere otomatik kredi limiti verebilme , satış anında ilgili müşterinin kartını ve ekstre bilgilerini görebilme gibi işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
 

Tahsilatları hızlı bir şekilde alabilir ve tahsilatların vadelerine uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 

Gecikmiş ödemesi bulunan müşterilerinize gecikme bilgilerini, müşterinizin cep telefonuna mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.
 

Belirlediğiniz tarih itibariyle müşterilerinizin ödenmemiş taksitlerini listeleyebilir ve taksitlerin takibini yapabilirsiniz.
 

Müşterilerinizin peşinat  ve taksit ödemelerini  tarih bazında detaylı inceleyerek  alacaklarınızda meydana gelebilecek  zaraları  minimum seviyeye indirebilirsiniz.Mağazanızın önümüzdeki dönemlerdeki  alacaklarını ve  bakiyelerini  izleyebilirsiniz.
 

Bu sayede mağazanızın nakit bütçelerini oluşturabilirsiniz.Tek taksiti kalmış veya ödemesi kapanmış alışverişlerinizi listeleyebilirsiniz.
 

Bu sayede müşterilerinizle  ilgili  geleceğe dönük kararları bugünden verebilirsiniz.Firmaların ihtiyaçlarına göre geliştirilen Sonradan Teslim Yazılımı ile hem perakende satış programının özelliklerinden, hem de satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizin teorik stoğunuzdan fiili sevkiyat tarihinde çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 

Bu sayede hem teorik stok takibini hem de müşterinize teslim etmeniz gereken ürünlerin takibini daha düzenli bir şekilde yapabilirsiniz.Teslimat raporundan, perakende siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz
 

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.